Read Time:1 Minute, 0 Second

Фото ілюстративне

У ніч на 23 червня російські війська завдали удару безпілотником по одному з енергооб’єктів ДТЕК Дніпровські електромережі. Внаслідок атаки було пошкоджено енергетичне обладнання, проте серед працівників постраждалих немає.

Через ворожий удар повністю без електропостачання залишилися 33 населені пункти, ще два — частково. Загалом знеструмлено понад 34 тисячі домогосподарств.

Енергетики оперативно розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Уже за кілька годин фахівцям вдалося повністю відновити електропостачання для всіх споживачів, які залишилися без світла через цю атаку.

На місці події працювали рятувальники та правоохоронці.

У ДТЕК також повідомили, що протягом останньої доби енергетики повернули світло понад 42 тисячам родин у 54 населених пунктах Дніпропетровської області, які були знеструмлені внаслідок російських обстрілів.

Водночас станом на ранок без електропостачання в регіоні залишаються близько 31 тисячі домівок. Роботи з відновлення мереж у прифронтових районах тривають, однак їх ускладнює безпекова ситуація.

Енергетики наголошують, що аварійні бригади розпочинають роботи одразу після отримання дозволів від військових та рятувальників і продовжують працювати над відновленням електропостачання для всіх споживачів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У Дніпрі колишню посадовицю податкової підозрюють у незаконному привласненні службової квартири за 2,9 млн гривень;

На Дніпропетровщині вперше провели обласний чемпіонат з технологічного спорту;

У Дніпрі та Кривому Розі викрили проросійських агітаторів: їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Трамп закликав Зеленського “діяти сміливіше” для тиску на Путіна – джерело
Наступна новина На Кам’янському водосховищі завершилася нерестова заборона: рибалкам нагадали про правила вилову