Read Time:26 Second

У Нікополі на Дніпропетровщині російські війська завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу житлового сектору.

Після ворожої атаки співробітники ДСНС прибули на місце для гасіння пожежі, що виникла в одному з приватних будинків. Під час виконання робіт окупанти знову відкрили вогонь по місцю події.

На щастя, серед особового складу постраждалих немає. Водночас унаслідок повторного удару було пошкоджено пожежну автоцистерну.

У ДСНС наголошують, що подібні атаки по рятувальниках, які надають допомогу цивільному населенню та ліквідовують наслідки обстрілів, є черговим свідченням цинічної тактики російських військ.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
Наступна новина Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України