Read Time:46 Second

У Самарському районі Дніпропетровської області викрили чоловіка, який незаконно виловлював рибу на річці Оріль за допомогою забороненої сітки. Сума завданих рибному господарству збитків перевищила 60 тисяч гривень.

Порушника виявили інспектори Дніпропетровського рибоохоронного патруля спільно з правоохоронцями під час рейду поблизу села Ковпаківка. Чоловік рибалив із гумового човна, використовуючи жилкову сітку.

У незаконному улові виявили 23 лящі, 6 плоскирок, одну плітку та 8 карасів сріблястих. За підрахунками фахівців, завдані державі збитки становлять 60 350 гривень.

На порушника склали адміністративний протокол за грубе порушення правил рибальства. Для документування правопорушення на місце викликали слідчо-оперативну групу поліції.

Незаконно виловлену рибу та заборонене знаряддя лову вилучили правоохоронці. Подальше рішення щодо відповідальності порушника ухвалюватимуть відповідно до чинного законодавства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;

У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень;

Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Коломойскому заочно дали 12 років у Росії: у чому його обвинувачують