Read Time:39 Second

Правоохоронці викрили схему, внаслідок якої вдова загиблого військовослужбовця ЗСУ втратила понад 2 млн гривень державної допомоги.

За даними слідства, до злочину причетні мешканець Дніпропетровської області та ув'язнений однієї з виправних колоній. Вони незаконно отримали доступ до інтернет-банкінгу потерпілої та здійснили 19 переказів на підконтрольні банківські рахунки.

Загалом із рахунку жінки зникло понад 2 млн гривень, які вона отримала від держави після загибелі чоловіка на фронті.

Наразі обом фігурантам повідомили про підозру. Вони перебувають під вартою, а правоохоронці встановлюють інших осіб, які могли бути причетні до злочинної схеми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;

У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень;

Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Бізнес самостійно збільшив сплату податків на мільярди гривень – ДПС
Наступна новина Кремль вимагає від США пояснити позицію по Україні після заяви Рубіо